Wedstrijden
Hieronder is een overzicht te vinden van de wedstrijden van de veldcompetitie dit jaar.
Wil je alleen weten wanneer jij moet spelen? Vul dan je team [bijvoorbeeld: Altior E4] in bij ‘zoeken’.
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Veld | Plaats |
7-4-2024 | 10:00 | Altior 6 | Rooi 3 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
7-4-2024 | 11:45 | Altior 5 | Nijnsel 2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
10-4-2024 | 20:00 | SCMH MW1 | Altior MW1 | Spoorzicht | 1aK40 | VEGHEL |
10-4-2024 | 20:00 | Altior MW2 | De Korfrakkers MW1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 09:00 | Altior E3 | DAW Schaijk E2 | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 09:00 | Altior F2 | Flamingo's (M) F1 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 10:00 | SVOC '01/United B1 | Altior B1 | De Heesakker | 1K40 | OIRLO |
13-4-2024 | 10:00 | Be Quick E1 | Altior E2 | 't Duintje | 1aK50 B | NULAND |
13-4-2024 | 10:15 | Altior Welpen | BMC Wepen | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 10:15 | Altior F1 | BMC F1 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 11:30 | Altior D2 | Corridor D1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 11:30 | DAW Schaijk F1 | Altior F3 | D'n Heuvel | 1bK24 A | SCHAIJK |
13-4-2024 | 12:00 | Flash E1 | Altior E1 | Jacobskamp | 1aK50 B | DEN DUNGEN |
13-4-2024 | 12:45 | Corridor A1 | Altior A2 | Breugel | 1aK40 | SON EN BREUGEL |
13-4-2024 | 12:45 | Altior D1 | Flamingo's (M)/Nijnsel D1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 14:00 | Altior C1 | De Korfrakkers C1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
13-4-2024 | 15:25 | Prinses Irene B2 | Altior B2 | De Schellen | 1aK40 | NISTELRODE |
13-4-2024 | 15:30 | SVOC '01/United A1 | Altior A1 | De Heesakker | 1K40 | OIRLO |
14-4-2024 | 10:00 | Tovido 2 | Altior 6 | ESCH | 1G | ESCH |
14-4-2024 | 11:30 | Altior 5 | De Korfrakkers 4 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
14-4-2024 | 13:00 | Altior 3 | Rooi 2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
14-4-2024 | 14:30 | Altior 1 | DAW Schaijk 1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
17-4-2024 | 20:00 | Altior MW1 | Be Quick MW2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
17-4-2024 | 20:00 | KVS '17 MW2 | Altior MW2 | Zuideinderpark | 1aK40 | SCHIJNDEL |
18-4-2024 | 20:15 | Prinses Irene 3 | Altior 4 | De Schellen | 1aK40 | NISTELRODE |
20-4-2024 | 09:00 | Altior E2 | De Korfrakkers E3 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
20-4-2024 | 09:00 | SCMH F1 | Altior F2 | Spoorzicht | 1aK40 A | VEGHEL |
20-4-2024 | 09:00 | Altior F3 | Altior F1 | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
20-4-2024 | 10:15 | Altior E1 | DAW Schaijk E1 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
20-4-2024 | 11:00 | De Korfrakkers E2 | Altior E3 | Watermolenweg | 2b2K24 A | ERP |
20-4-2024 | 11:30 | Altior A2 | Rooi A1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
20-4-2024 | 11:30 | Altior B2 | DAW Schaijk B2 | Droevendaal | 2aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
20-4-2024 | 13:00 | Altior B1 | De Korfrakkers B1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
20-4-2024 | 13:00 | DAW Schaijk C1 | Altior C1 | D'n Heuvel | 1aK40 | SCHAIJK |
20-4-2024 | 13:00 | DAW Schaijk D3 | Altior D1 | D'n Heuvel | 2aK40 | SCHAIJK |
20-4-2024 | 13:45 | BMC D1 | Altior D2 | De Brand | 2G | BERLICUM NB |
20-4-2024 | 14:30 | Altior A1 | De Korfrakkers A1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
21-4-2024 | 10:00 | DAW Schaijk 3 | Altior 4 | D'n Heuvel | 1aK40 | SCHAIJK |
21-4-2024 | 10:00 | Altior 6 | De Korfrakkers 6 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
21-4-2024 | 11:15 | DSV 2 | Altior 3 | De Alsie | 2G | DIESSEN |
21-4-2024 | 11:25 | Oranje Wit (L) 2 | Altior 2 | 't Klaverblad | 2K40 | LEUNEN |
21-4-2024 | 12:00 | Bladella 1 | Altior 1 | De Smagtenbocht | 1G | BLADEL |
24-4-2024 | 20:00 | Nijnsel MW1 | Altior MW1 | Den Eimert | 1K40 | SINT-OEDENRODE |
24-4-2024 | 20:00 | Altior MW2 | Rooi MW1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
4-5-2024 | 09:30 | Altior F1 | DAW Schaijk F1 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
4-5-2024 | 10:40 | Altior F3 | DAW Schaijk F1 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
4-5-2024 | 15:30 | Melderslo A1 | Altior A1 | De Merel | 2aK40 | MELDERSLO |
5-5-2024 | 13:00 | Altior 2 | Be Quick 2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
11-5-2024 | 09:00 | Be Quick Welpen | Altior Welpen | t Duintje | 1aK50 B? | NULAND |
11-5-2024 | 09:00 | Altior E1 | Corridor E2 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
11-5-2024 | 09:00 | Altior F2 | Sportclub Loosbroek F2 | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
11-5-2024 | 10:15 | Altior E3 | Corridor E3 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
11-5-2024 | 11:05 | DSV C1 | Altior C1 | De Alsie | 2G | DIESSEN |
11-5-2024 | 11:15 | BMC F1 | Altior F3 | De Brand | 1G A | BERLICUM NB |
11-5-2024 | 11:30 | Altior D2 | Be Quick D1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
11-5-2024 | 12:00 | VMS '21 E1 | Altior E2 | De Leemput | 2b2K24 A | SCHIJNDEL |
11-5-2024 | 12:45 | Be Quick B1 | Altior B1 | 't Duintje | 1aK50 | NULAND |
11-5-2024 | 12:45 | Altior B2 | Rooi B2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
11-5-2024 | 13:30 | Prinses Irene D1 | Altior D1 | De Schellen | 1aK40 | NISTELRODE |
11-5-2024 | 15:00 | DAW Schaijk A1 | Altior A1 | D'n Heuvel | 1aK40 | SCHAIJK |
11-5-2024 | 15:00 | Sportclub Loosbroek A1 | Altior A2 | De Hoef | 1aK40 | LOOSBROEK |
12-5-2024 | 10:00 | Prinses Irene 4 | Altior 5 | De Schellen | 2aK40 | NISTELRODE |
12-5-2024 | 11:00 | Altior 4 | Flash 2 | Droevendaal | 2aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
12-5-2024 | 11:30 | Altior 3 | Astrantia/ONA 2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
12-5-2024 | 11:30 | VMS '21 5 | Altior 6 | De Leemput | 2aK40 | SCHIJNDEL |
12-5-2024 | 13:00 | Altior 2 | DAKOS 2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
12-5-2024 | 14:30 | Altior 1 | DAKOS 1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
15-5-2024 | 20:00 | Altior MW1 | Nijnsel MW1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
15-5-2024 | 20:00 | Rooi MW1 | Altior MW2 | De Kienehoef | 2aK40 | SINT-OEDENRODE |
18-5-2024 | 12:00 | Altior B1 | Rosolo B1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
18-5-2024 | 13:30 | Altior A1 | Rosolo A1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
25-5-2024 | 09:00 | Be Quick Welpen | Altior Welpen | t Duintje | 1aK50 B? | NULAND |
25-5-2024 | 09:00 | Altior E2 | VMS '21 E1 | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
25-5-2024 | 09:00 | Altior F3 | BMC F1 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
25-5-2024 | 10:15 | Altior D1 | Prinses Irene D1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
25-5-2024 | 10:30 | DAW Schaijk F1 | Altior F1 | D'n Heuvel | 2bK24 A | SCHAIJK |
25-5-2024 | 10:40 | Corridor E2 | Altior E1 | Breugel | 1b2K24 A | SON EN BREUGEL |
25-5-2024 | 10:40 | Corridor E3 | Altior E3 | Breugel | 1b1K24 A | SON EN BREUGEL |
25-5-2024 | 11:15 | Be Quick D1 | Altior D2 | 't Duintje | 1bK40 | NULAND |
25-5-2024 | 11:15 | Sportclub Loosbroek F2 | Altior F2 | De Hoef | 1b1K24 A | LOOSBROEK |
25-5-2024 | 11:30 | Altior A2 | Sportclub Loosbroek A1 | Droevendaal | 2aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
25-5-2024 | 11:30 | Altior C1 | DSV C1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
25-5-2024 | 12:45 | Altior B1 | Spes/VIOS B1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
25-5-2024 | 13:00 | Rooi B2 | Altior B2 | De Kienehoef | 2aK40 | SINT-OEDENRODE |
25-5-2024 | 14:15 | Altior A1 | Spes/VIOS A1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
26-5-2024 | 10:00 | Altior 6 | SCMH 3 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
26-5-2024 | 10:30 | Olland/KVS '17 2 | Altior 4 | Sportpark d'n Ekkerzicht | 1aK40 | SINT-OEDENRODE |
26-5-2024 | 11:00 | Altior 5 | VMS '21 3 | Droevendaal | 2aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
26-5-2024 | 11:30 | Altior 3 | SCMH 2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
26-5-2024 | 13:00 | Altior 2 | De Korfrakkers 2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
26-5-2024 | 14:30 | Altior 1 | SVOC '01/United 1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
29-5-2024 | 20:00 | Altior MW1 | SCMH MW1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
29-5-2024 | 20:00 | De Korfrakkers MW1 | Altior MW2 | Watermolenweg | 2aK40 | ERP |
1-6-2024 | 09:00 | Altior E1 | Flash E1 | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
1-6-2024 | 09:45 | Flamingo's (M) F1 | Altior F2 | De Heibunders | 2G A | MARIAHOUT |
1-6-2024 | 10:15 | Altior Welpen | Prinses Irene Welpen | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
1-6-2024 | 10:15 | Altior E2 | Be Quick E1 | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
1-6-2024 | 10:45 | Flamingo's (M)/Nijnsel D1 | Altior D1 | De Heibunders | 3G | MARIAHOUT |
1-6-2024 | 10:45 | BMC F1 | Altior F1 | De Brand | 1G A | BERLICUM NB |
1-6-2024 | 10:50 | Corridor D1 | Altior D2 | Breugel | 1aK40 | SON EN BREUGEL |
1-6-2024 | 11:15 | De Korfrakkers C1 | Altior C1 | Watermolenweg | 1aK40 | ERP |
1-6-2024 | 11:30 | Altior B2 | Prinses Irene B2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
1-6-2024 | 12:30 | DAW Schaijk E2 | Altior E3 | D'n Heuvel | 2bK24 A | SCHAIJK |
1-6-2024 | 13:00 | Altior A2 | Corridor A1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
1-6-2024 | 13:30 | De Peelkorf B1 | Altior B1 | De Vlies | 1K40 | YSSELSTEYN LB |
1-6-2024 | 14:00 | Swift (V) A1 | Altior A1 | Theo Lommen sportpark | 1K40 | VELDEN |
2-6-2024 | 10:00 | Be Quick 4 | Altior 3 | 't Duintje | 1aK50 | NULAND |
2-6-2024 | 10:45 | Prinses Irene 2 | Altior 2 | De Schellen | 1aK40 | NISTELRODE |
2-6-2024 | 11:15 | Altior 4 | De Korfrakkers 3 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
2-6-2024 | 11:30 | Sportclub Loosbroek 2 | Altior 5 | De Hoef | 1aK40 | LOOSBROEK |
2-6-2024 | 13:30 | KVC 1 | Altior 1 | De Roetwijer | 3G | HOOGELOON |
5-6-2024 | 20:00 | Altior MW2 | KVS '17 MW2 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
5-6-2024 | 20:15 | Be Quick MW2 | Altior MW1 | 't Duintje | 1aK50 | NULAND |
8-6-2024 | 09:00 | Altior E3 | De Korfrakkers E2 | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
8-6-2024 | 09:00 | Altior F2 | SCMH F1 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
8-6-2024 | 10:15 | Altior Welpen | De Korfrakkers Welpen | Droevendaal | 2bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
8-6-2024 | 10:15 | Altior F1 | Altior F3 | Droevendaal | 1bK24 A | HEESWIJK-DINTHER |
8-6-2024 | 11:00 | De Korfrakkers E3 | Altior E2 | Watermolenweg | 2b1K24 A | ERP |
8-6-2024 | 11:30 | Altior C1 | DAW Schaijk C1 | Droevendaal | 2aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
8-6-2024 | 11:30 | Altior D2 | BMC D1 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
8-6-2024 | 12:45 | Altior D1 | DAW Schaijk D3 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |
8-6-2024 | 14:00 | Rooi A1 | Altior A2 | De Kienehoef | 1aK40 | SINT-OEDENRODE |
8-6-2024 | 14:00 | DAW Schaijk B2 | Altior B2 | D'n Heuvel | 1aK40 | SCHAIJK |
8-6-2024 | 14:30 | DAW Schaijk E1 | Altior E1 | D'n Heuvel | 2bK24 A | SCHAIJK |
9-6-2024 | 10:30 | BMC 2 | Altior 5 | De Brand | 1G | BERLICUM NB |
9-6-2024 | 11:00 | Flamingo's (M) 1 | Altior 6 | De Heibunders | 2G | MARIAHOUT |
9-6-2024 | 11:15 | Altior 4 | Sportclub Loosbroek 3 | Droevendaal | 1aK40 | HEESWIJK-DINTHER |